Tags

DIZAYN GROUP jest jedną z wiodących światowych marek w produkcji systemów instalacyjnych z tworzywa, z tworzyw termoplastycznych oraz kompozytowych. Produkcja odbywa się w Turcji, w Çorlu i Stambule w zakładach produkcyjnych zajmujących 35 000 m² oraz na 100 000 m² powierzchni otwartej. Tu powstają znane na świecie tureckie technologie DIZAYN GROUP.

DIZAYN GROUP powstała w 1987 roku, a jej pierwotnym celem były prace badawczo-rozwojowe (B+R).  Produkcja pierwszego produktu B+R - system rur i kształtek z PP-R o unikalnej strukturze molekularnej rozpoczęła się w 1991 roku. 

Ponieważ z upływem czasu marka DIZAYN GROUP zaczęła być utożsamiana z produkcją i sprzedażą systemów instalacyjnych nazwa ta została przypisana działalności produkcyjnej, natomiast firmie badawczo-rozwojowej nadano niezależną strukturę pod nazwą Mir B+R

Mir B+R, wykorzystując 6% całości obrotów Holdingu Mir na prace badawczo-rozwojowe z powodzeniem zapewnił znaczące miejsce w świecie spółkom wchodzącym w skład holdingu.

W 2010 firmy DIZAYN GROUP, Mir B+R  oraz pozostałe spółki partnerskie spotkały się pod wspólnym parasolem MIR HOLDING.

 

DIZAYN GROUP jest firmą, która jako pierwsza w Turcji wyprodukowała m.in. rury korugowane, rury kanalizacyjne PP, rury do wody użytkowej PE 100, rury do systemu ogrzewania podłogowego PEX, rury do instalacji gazowej PE 80. DIZAYN GROUP dzięki silnemu wsparciu zespołu B+R w swojej branży wprowadziła wiele nowatorskich i pionierskich rozwiązań w kraju i na świecie. 

Rura Oxy-Plus PP-R stabilizowana folią aluminiową w środkowej warstwie, kształtki PP-R, gdzie metalowa wtopka jest połączona z tworzywem wiązaniami molekularnymi oraz po raz pierwszy na świecie wyprodukowana przez DIZAYN GROUP rura PE100 PN12,5 Ø1600mm to tylko niektóre z nich.

Portfolio produktów DIZAYN GROUP zawiera ponad 4000 produktów oraz 23 różne systemy.

• Grupa produktów do zastosowania w instalacjach wewnętrznych

Systemy wody użytkowej; Systemy kanalizacji; Systemy grzewcze; Grzejniki stalowe i łazienkowe; Systemy mosiężne; Piecyki gazowe

• Grupa produktów do zastosowania w instalacjach zewnętrznych

Systemy wody pitnej; Systemy kanalizacyjne; Systemy przesyłu gazu ziemnego; Preizolowane sieci ciepłownicze

• Nawadnianie rolnicze

Rury, linie i taśmy kroplujące; Deszczownice, zraszacze; Rury studzienne

 

DIZAYN GROUP jest wyróżniana tak w kraju, jak zagranicą. Za swój projektowi zaopatrzenia w wodę Sudanu została wyróżniona nagrodą UNESCO "Woda i zarządzanie zasobami wodnymi". Najbardziej istotnym aspektem tego wydarzenia był fakt, iż nagroda po raz pierwszy przyznana została firmie prywatnej – DIZAYN GROUP. 

W latach 2009 i 2013 DIZAYN GROUP otrzymała nagrodę ISO AWARD – jedną z najważniejszych nagród europejskich w dziedzinie innowacyjności.

DIZAYN GROUP dzięki stosowaniu właściwych technologii oraz stałemu ulepszaniu produktów i systemów osiągnęła status liczącego się w świecie producenta.

Działania DIZAYN GROUP są wrażliwe na kwestie środowiska i bezpieczeństwa; mając na uwadze odbiorcę przywiązują wagę do praktycznych rozwiązań, poprzez stałe ulepszanie technologii, mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa budynków, dążąc do optymalizacji rozwiązań dążą do ciągłego zwiększania wydajności swoich produktów.

  

Atesty/Aprobaty

Cennik

Katalogi

 

ÖZERTEKNIK jest firmą od 20 lat obecną w branży grzewczo-instalacyjnej. W 2009 roku powołała do życia spółkę Kuzey Kardelen Przemysł Grzewczy i wykreowała markę IFYIL, dzięki której nadała nowatorski wymiar systemom grzewczym.

 

Zakład produkcyjny Kuzey Kardelen Przemysł Grzewczy wybudowano na terenie o powierzchni 20 tyś m.kw z czego 3 tyś m.kw to hala produkcyjna i pomieszczenia służbowe. Poprzez pracę zespołu złożonego z 40 wykwalifikowanych pracowników oraz korzystającego z najnowszych technologii działu badawczo-rozwojowego ÖZERTEKNIK realizuje swoją misję opartą na trzech wartościach: wydajność, oszczędność i komfort.

 

Portfolio produktów ÖZERTEKNIK to piecyki na pelet - wodne i powietrzne oraz piecyki opalane drewnem - wodne. Piecyki IFYIL są eksportowane do ponad 10 krajów. Szeroka gama nowoczesnych i kompaktowych modeli przyjaznych środowisku, ergonomiczny kształt, oryginalny design oraz certyfikowane materiały sprawiają, że piecyki IFYIL wyróżniają się na tle pozostałych produktów na rynku.

 

ÖZERTEKNIK łączy w swoich produktach tradycyjną linię z nowoczesnym designem oraz wykorzystuje nowoczesne technologie dla zapewnienia najwyższej jakości asortymentu. Na każdym etapie produkcji przeprowadzane są testy oraz kontrole jakości przyjaznych środowisku produktów.

 

Dzięki technologii maksymalnego spalania piecyki IFYIL ogrzewają przestrzeń równomiernie, obniżając koszty ogrzewania, a większość modeli daje możliwość podgrzewania wody użytkowej. Dzięki piecykom IFYIL ogrzewanie przestaje być potrzebą, a staje się przyjemnością.

 

Cennik - IFYIL

Katalog - IFYIL