Tags

Rura stabilizowana PP-R/Al/PP-R Oxy-Plus®

Zapobieganie korozji dzięki opatentowanej barierze antydyfuzyjnej w postaci folii aluminiowej w wewnętrznej warstwie rury DIZAYN GROUP Oxy-Plus®

    

Trójnik mijankowy PP-R

Opatentowana kształtka wielofunkcyjna zapewni oszczędność czasu i pracy 

   

Zgrzewarka mufowa do rur PP-R i PE DIZAYN GROUP

Zgrzewarka mufowa DIZAYN GROUP  

Zgrzewarka mufowa DIZAYN GROUP jest przeznaczony do zgrzewania polifuzyjnego rur i kształtek z PP-R i PE o średnicy 16-40 mm. Posiada opatentowany projekt. Unikalny projekt umożliwia nakładanie dwóch końcówek grzewczych o różnych średnicach jedna obok drugiej, co zapewnia łatwy zgrzew w miejscach trudno dostępnych czy narożnikach bez konieczności wymiany końcówek grzewczych. Jest prosta w obsłudze, zapewnia szybki zgrzew, dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania. Lekka waga zgrzewarki jest jej dodatkowym atutem. Dzięki swym właściwościom produkt jest wybierany przez instalatorów i stał się ich preferowanym narzędziem pracy.

Dokument patentowy - oryginał w języku tureckim

Dokument patentowy - wersja polska

  

Końcówka grzewcza z wkładką ceramiczną

Wkładka ceramiczna umieszczona w końcówce grzewczej zapobiega przedostaniu się roztopionego tworzywa do wnętrza elementów, co zapewnia czysty zgrzew, dzięki czemu proces zgrzewania nie wpływa negatywnie na szybkość przepływu.

Roztopione tworzywo wypływające przez niewielki otwór znajdujący się w końcówce grzewczej, sygnalizuje gotowość rur i kształtki do zgrzewania. Zapobiega to błędom w zgrzewie wynikającym z przegrzania lub niewystarczającego nagrzania się elementów.

      

 

U NAS TECHNOLOGIA NIE ZWALNIA NA ZAKRĘTACH - FILM